מרץ 04

חבילות נופש לברצלונה וטיסה פלוס מלון בוינה – טעימות מערים קסומות

בקטגוריה דילים לברצלונה

הוויכוח האם ישראל היא חלק מיבשת אירופה או אסיה לא שינה את העובדה שאנחנו מאד קרובים לערי אירופה ושאנחנו יכולים לתפוס לשם טיסה קצרה, להתאוורר כמה ימים, ליהנות מחוויה קסומה ולחזור הביתה. שיטת טיול מועדפת בערים אירופאיות, עבור ישראלים רבים היא טיול עצמאי, לא במסגרת קבוצה, על ידי הזמנת דילים. דילים, המכונים גם חבילות נופש כוללים הזמנת טיסות, לינה בבית מלון והעברות משדה התעופה לבית המלון ובחזרה. שתי ערים מאד פופולריות לטיול הן וינה וברצלונה.

חבילות לוינה

חבילות לוינה הכוללות טיסה לוינה ובית מלון בוינה הן חבילות נופש פופולריות ומבוקשות. הבירה האוסטרית היפה, בה התרבות הקלסית, ההיסטוריה, האדריכלות המיוחדת, השניצל והשטרודל קוראים לך מכל פינה, היא יעד תיירות פופולרי מבוקש. מי שרוצה ליהנות מוינה ימצא שלל חבילות לוינה ויצטרף לזו המתאימה ביותר להעדפותיו, לתקציבו ולצרכיו.

חבילות לוינה יכולות להיות ארוכות או קצרות – שלושה ימים עד שבוע, באמצע שבוע או בסוף שבוע, במלון מרכזי ויוקרתי או במוטל זול ומרוחק ממרכז העיר. שפע של חבילות לוינה מאפשר לכל אחד לבחור את הוינה שלו – את החוויה שלו בעיר עתירת הארמונות, כנסיות, מוזיאונים, מסעדות, מבנים מרשימים, ארמונות, היכלות, פארקים, כיכרות ושפע של נקודות ציון היסטוריות הפזורות בכל פינה.

חבילות נופש לברצלונה

חבילות נופש לברצלונה הן דילים פופולריים במיוחד. ברצלונה שטופת השמש, עם האווירה הקלילה והמחבקת, עם השווקים הצבעונים, המדרחובים ההומים, משחקי הכדורגל, המסעדות, המבנים, הכנסיות ושפע האטרקציות לילדים ולמבוגרים היא בהחלט יעד מועדף על הישראלים. כמו החבילות לוינה, גם חבילות נופש לברצלונה כוללות טיסה, מלון והעברות משדה התעופה לבית המלון ובחזרה. גם חבילות נופש לברצלונה יכולות להיות זולות או יקרות, קצרות או ארוכות ולכלול מלון מרכזי או מרוחק, נעים או מפואר.

התגובות סגורות