נוב' 17

דילים לחו"ל: אטרקציות בבנגקוק

בקטגוריה שונות

שם המאמר: דילים לחו"ל: אטרקציות בבנגקוק
דורג על ידי סיון בתאריך 17.11.13
דירוג המאמר: 4.0

כשמחפשים יעד אקזוטי, שמשלב יחד איתו גם מלונות איכותיים במחירים אטרקטיביים ומקום בעל מרכזי קניות הומים בהם שופינג הוא הדבר הראשון שעולה על דעתכם, אחד היעדים הראשונים שאמורים לעלות לכם לראש היא לא אחרת מאשר בנגקוק בירת תאילנד.

Thailand 1969 by Sir Hectimere, on Flickr

אטרקציות בבנגקוק במיוחד עבור שופינג

אך עם כל הכבוד לאקזוטיקה של בנגקוק ולמלונות הנהדרים שבה, הדבר הראשון אותו עושים בעיר הם קניות. מרכזי קניות בבירת תאילנד הם הדבר שהכי קל למצוא וכל אחד מהם יציע עבורכם עוד ועוד אפשרויות, על מנת להראות לכם שזהו הקניון שאליו אתם צריכים לשוב. הקניון המוכר ביותר והבולט ביותר מבין כולם הוא קניון ה-MBK. הקניון המרכזי של בנגקוק משתרע על פני שבע קומות שכל אחד מהם מלא בדוכנים וחנויות מסוגים שונים ובעלי סחורה שונה. בקניון תוכלו למצוא דוכני בגדים שמוכרים מאות סוגי בגדים, חנויות נעליים מלאות זוגות, מקומות שמוכרים אקססוריז, חנויות של מותגים, חנויות צעצועים לילדים ודוכני שעונים. לאחר שתסיימו את הקניות ב-MBK תוכלו להתפנות אל עוד אטרקציות בבנגקוק, כמו לדוגמא השוק הצף שגם בו תוכלו למצוא סחורה רבה אותה תוכלו לרכוש, קניון סיאם שנמצא אל מול קניון ה-MBK ובתוכו עומדות חנויות יוקרה וכמובן את השוק המרכזי, ואולי המקום המרכזי ביותר של בנגקוק, שוק הקוואסן.

המומלצים שלנו:
טיסות לתאילנד

דילים לחו"ל-רק בנגקוק

הקוואסן הוא מקום מיוחד מאוד בתאילנד בכלל ובבנגקוק בפרט, לא רק בשל הדוכנים הרבים של המקום, אלא גם כי הוא המקום הטוב ביותר בו תוכלו להתוודע לתרבות המקומית ולתושבים המקומיים שיקחו אתכם על גבי הטוק-טוק שלהם לכל מקום בשוק. אם בחרתם דילים לחו"ל לכל מקום אחר פרט לבנגקוק למרות שאתם חולים בקדחת הקניות, סביר להניח שתתחרטו על כך. על מנת לחזק עוד יותר את הטענות בעד העיר, כדאי לכם גם לקרוא על ארמון המלך סיאם, היא תאילנד, שם תזכו להצצה למקום בו התגורר בעבר המלך המקומי וכיום משמש בעיקר לטקסים. בארמון המלך חשוב לזכור דבר אחד והוא לזרוק את הזבל ישירות לפח, כדי שלא תיאלצו להתמודד עם אחד השוטרים הקשוחים שבמקום.

 

התגובות סגורות