ספט' 03

חבילות נופש לרומא

בקטגוריה דילים לאיטליה

שם המאמר: חבילות נופש לרומא
דורג על ידי שיקמה בתאריך 3.09.13
דירוג המאמר: 4.5

איטליה מאז ומתמיד הייתה אחת המדינות הרומנטיות ביותר בעולם. היינות, המקומות, האוכל ואפילו האנשים. מילא ששחקניות הקולנוע הכי יפות בהוליווד היו כאלה עם שורשים באיטליה, אבל אפילו מקצוע בו היופי יכול להישאר מחוץ לכר הדשא, כדורגל, הציג בפני כולם את השחקנים היפים בעולם שבאו מארץ המגף. לכן, חופשה רומנטית היא חופשה שהיעד ההגיוני ביותר שלה היא איטליה.

Rome by tejvanphotos, on Flickr

חבילות לרומא-חבילות של אהבה

אבל למרות שבאיטליה יש שפע של מקומות רומנטיים בהם ניתן לטייל או לשוט בין התעלות על פני הגונדולות כמו פירנצה, ונציה או טוסקנה, יש עיר אחת שחבילות נופש אליה, יהיו חבילות שיגרמו לזוג על סף פרידה להתאהב שוב ולכאלה שעדיין מאוהבים להיות בלתי נפרדים- חבילות לרומא. עיר הבירה של ארץ המגף נהנית משפע של אתרים רומנטיים ומקסימים, מבחר רב של מסעדות ובתי קפה בהם האהבה פורחת ובכלל, עושה רושם שהאווירה כולה ברומא היא אווירה שסובבת סביב הרומנטיקה והאהבה. כנראה שהסיבה לכך היא הפיאצה נבונה. הכיכר המפורסמת ביותר באיטליה היא אחד המקומות היפים ביותר בבירה האיטלקית ואחד המקומות המתויירים ביותר שלה. הרומנטיקה סביב הכיכר חוגגת בכל פעם שמישהו מתקרב לאזור וצופה במזרקת ארבעת הנהרות המפורסמת, המזרקה הבולטת מבין המזרקות הרבות שבאזור הכיכר. את החוויה שם הנכם מוכרחים להשלים בעת ישיבה באחד מבתי הקפה הסמוכים למקום, שם גם לאספרסו או לקפה ההפוך אותו אתם מזמינים, יש טעם של אהבה.

חבילות נופש לרומא וביקור בקולוסאום

אבל אל נא חלילה לחשוב שפרט לפיאצה נבונה שאר המקומות ברומא טומנים ידם בצלחת. ההפך הוא הנכון. כל מקום ברחבי העיר רק יוכיח לכם שההחלטה לקחת חבילות נופש לרומא על מנת לתחזק את הזוגיות היא אחת מההחלטות הטובות ביותר אותן קיבלתם בחייכם. אם עוד איכשהו היה לכם ספק, הוא ודאי ייעלם כשתגיעו למבנה הגדול ביותר בעיר, הלא הוא הקולוסאום המפורסם. היכן שבעבר גלדיאטורים שריריים שבנויים היטב היו נלחמים זה בזה עד מוות, הפך לאחד מאתרי התיירות המבוקשים ביותר בעולם, אליו גם אנשים שלא מגיעים לרומא בזוג, באים לחזות בפלא. ועוד איזה פלא. הקולוסאום הוכתר כאחד משבעת פלאי העולם החדשים וככזה הוא הצליח להעלות את קרנו, שגם ככה הייתה בשחקים, אפילו עוד יותר.

חבילות לרומא אל הכס הקדוש

הביקור ברומא חייב לעבור גם דרך אתר תיירותי נוסף שמזמין לפתחו מבקרים מכל רחבי העולם, בעיקר כאלה שהם חסידיה של הדת הנוצרית. הכוונה היא כמובן למדינה הריבונית הקטנה ביותר בעולם, הוותיקן, מקום מושבו של האפיפיור. שם תוכלו לסייר במקום ולצפות במקומות בהם הכס הקדוש עובר ומסתובב, על מנת להנהיג את העולם הנוצרי באמצעות התבונה והשכל הישר. אם במקרה במסגרת חבילות לרומא אותן רכשתן ייצא לכם גם להגיע בתקופה בה מתכוננים להחלפת האפיפיור, הרי ניתן לומר שהייתם עדים לרגע היסטורי ותמונת העשן הלבן שעולה מבניין הוותיקן תיחרט במוחכם לעד.

הבילויים הליליים של חבילות נופש לרומא

אבל כמובן שיש עוד המון מה לעשות בבירתה של ארץ המגף, על אחת כמה וכמה כשהחושך תופס את מקומו של האור והלילה מחליף את היום. או אז חבילות נופש לרומא ממלאות את תפקידן כנופש בעיר הרומנטית ביותר בעולם, כשמקומות הבילוי של העיר הם אלה שנכנסים לפעילות. מסעדות רומנטיות יש בשפע בכל פינה, וכמוהם גם פיצריות רומנטיות לא פחות או גלידריות עם טעמים מגוונים, כשפתאום כל ביקור במקום הכי טריוויאלי הופך לרומנטי ולבילוי מסחרר כשעושים זאת ברומא. גם מועדוני לילה ופאבים לא חסרים ברומא, כך שלכל תרחיש של בילוי, בירת איטליה מוכנה.

 

התגובות סגורות