מרץ 04

חבילות נופש לפריז ודילים לברצלונה – קסם והנאה במרחק טיסה קצרה

בקטגוריה דילים לברצלונה

מה לא נאמר על פריז? עיר האורות הקסומה והמפוארת, מלאה בפינות חמד, פניני חן ואין סוף אטרקציות תיירותיות. העיר המתוירת בעולם יכולה בחלט להוביל בתחרות על התואר "העיר היפה בעולם". אין מי שלא מבין כיצד העיר שמזמנת למבקרים בה שפע של קסם וחוויות הפכה ליעד תיירותי מוביל. לא רק פריז מהווה יעד ביקור פופולרי עבורנו, גם ברצלונה מהווה מעוז מחוז חפצם של לא מעט ישראלים. הקרבה הרבה, העלות הזולה יחסית, השמש החמה, האווירה המזמינה ועוד- כל אלה הפכו את ברצלונה למקום בו ישראלים רבים אוהבים לבקר שוב ושוב.

דילים לברצלונה

מה שמקל מאד על הביקור בברצלונה הוא אינסוף חבילות הנופש שמציעות חברות תיירות שונות למי שרוצה לבקר בעיר. דילים לברצלונה, הכוללים טיסה הלוך ושוב, לינה בעיר והעברות משדה התעופה למלון ובחזרה הם בהחלט אופציית טיול מועדפת, נוחה, שעלותה סבירה והיא מאפשרת טיול קצר, ארוך, ממוקד או מקיף יותר בעיר. מי שמזמין דילים לברצלונה יכול בשלושה ימים או אפילו בעשרה ימים לבקר בכל האטרקציות של העיר הקסומה; להשתתף במשחק כדורגל; להתענג על טפאסים; לטייל בשווקים הססגוניים; לחזות במבנים, בנקודות ציון היסטוריות, בפארקים, כנסיות, היכלות, ארמונות וגם לספוג תרבות.

חבילות נופש לפריז

שדרות השאנז אליזה, ארמון האליזה, מגדל אייפל, מוזיאון הלובר, שער הניצחון, קתדרלת נוטר דאם, גני טווילרי, מרכז פומפידו, איל דה לה סיטה, איל סן לואי, רובע המארה, מונמארטר- אין ישראלי שלא יודע לגלגל את הכינויים הללו על הלשון בתשוקה גדולה. הפינות הקסומות של פריז היפה – הכיכרות, המדרחובים, הכנסיות, המוזיאונים, הארמונות, ההיכלות, הגשרים, הכיכרות, הרבעים, הפארקים וכמובן המסעדות- כל כך הרבה קסם במרחק נגיעה.

כמו ברוב ערי אירופה גם בפריז מעדיפים רוב הישראלים לטייל בעזרת חבילות נופש לפריז. חבילות נופש לפריז הכוללות טיסה, העברות ולינה הן דרך יעילה, נוחה וזולה יחסית שמאפשרת לחרוש את העיר ולטעום מפניניה במשך ארבע ימים או אפילו שבועיים. חבילות נופש לפריז הן בעלויות שונות – תלוי במשך השהייה, בזמני הטיסה, ברמת המלון ובמיקומו.

התגובות סגורות