אפר' 07

ברצולנה המבוקשת

בקטגוריה דילים לברצלונה

שם המאמר: ברצולנה המבוקשת
דורג על ידי שלי בתאריך 7.04.13
דירוג המאמר: 4.0

ברצלונה היא אחת מהערים המבוקשות לתיירים רבים באירופה ובעולם כולו. האתרים הרבים, ההיסטוריים העתיקים והמודרניים מושכים תיירים לעיר.
חברות התעופה ומשרדי הנסיעות נערכים לקראת עונת הקיץ (עונת התיירות) ומציעים לקהל התיירות דילים לברצלונה הכוללים כרטיסי טיסה, מקום לינה ואתרים ואטרקציות לבקר בהם.

דילים לברצלונה משווקים גם לאוהדי הספורט. ברצלונה היא אחת הערים שבהן קבוצות הכדורגל והכדורסל מהווה משיכה לתיירי הספורט ובתקופה של משחקים "חשובים" מרבים אוהדי הספורט להגיע לברצלונה כדי לצפות במשחק הקבוצה האהודה עליהם.

בנוסף, חברות הנסיעה והתיירות מספקות דילים לברצלונה לסופי שבוע במחירים סבירים ולמי שסוג כזה של בילוי מתאים לו בוחר בדרך זו.

אתרי האינטרנט של חברות התיירות מפרסמים לא אחת על דילים לברצלונה שהם מאוד אטרקטיביים ומתאימים מבחינת העיתוי והעלות הכספית ויש זוגות הבוחרים לבלות את סופי השבוע או חופשותיהם בברצלונה וזוהי דרך נוספת לנופש והידוק קשרים בין בני הזוג.

דרך אחת להוזיל את הטיול והבילוי בברצלונה היא חיפוש טיסות שכר באתרי האינטרנט או באתר הדקה ה-90 אפשרות ליציאה לברצלונה ברגע האחרון וכן לבחור בתי מלון בעלי דירוג נמוך שעלות השהות בהם זולה בהרבה מעלות שהות במלון בעל כוכבים רבים.

התייר הישראלי אוהב לטייל ולבקר באתרים השונים והוא מחפש את הדרך הזולה והמהירה שניתן להשיג ולכן לפעמים יוצאות חברות התיירות בדילים לכל מיני מקומות ובכלל זה בדיל לברצלונה.

 

טיסה לברזיל

Brazil by F H Mira, on Flickr

ברזיל, אחת ממדינות דרום אמריקה, היא מקור משיכה לתיירים מכל העולם, ובכלל זה מישראל. רבים מבין הצעירים מישראל, שמסיימים את פרק השרות הצבאי ועומדים בפני לימודים אקדמיים או התחלת עבודה יוצאים לטיול ממושך בדרום אמריקה כתרמילאים.

אחת המדינות היא ברזיל, אליה מגיעים התיירים בעיקר בחודשי ינואר פברואר, חודשים בהם נערך קרנבל ריקודי הסמבה המפורסם.

מישראל יוצאת טיסה לברזיל עם עצירת ביניים באחת ממדינות אירופה אבל רוב התרמילאים מתחילים את הטיול שלהם בפרו בוליביה ואחר כך מגיעים בטיסה לברזיל.

הטיסה לברזיל ארוכה ומתישה ולכן עצירת הביניים חשובה ומאפשרת לטסים לנוח ולצבור כוחות נוספים להמשך הטיסה. בנוסף טיסה לברזיל עם עצירת ביניים מוזילה את עלות כרטיס הטיסה.

הטיסה הארוכה ומחיר הכרטיס שאינו זול מצריכים בדיקה מוקדמת במספר חברות תעופה וחברות תיירות. לכל אחד יש עלויות שונות ובכדי להיות בטוחים שרכשנו את מחיר הטיסה לברזיל במחיר סביר כדאי לבדוק לפני הזמנת המקום.

גם באתרי חברות הטיסה ומשרדי התיירות יש פרסומים לגבי עלות הטיסה לברזיל ומהם המועדים הנוחים והמתאימים ביותר לטיסה כזו. למי שמתכנן טיסה לברזיל רצוי שלאחר בדיקה יזמין את הכרטיס וכך הוא יכול להבטיח לעצמו מקום טיסה במועד הרצוי לו.

מן הסתם הטיסות לברזיל הן בתפוסה מלאה במיוחד בעונת הקרנבל. תיירים רבים מבקרים בברזיל בערים אחרות ומכוונים את השהות שלהם בריו ד'ה ז'נרו בימי הקרנבל.

אחת הדרכים המנוצלות ביותר לטיסה לברזיל היא טיסה פנימית ביבשת דרום אמריקה. לאחר סיור באחת המדינות השכנות לברזיל מגיעים בטיסה לאחד משדות התעופה בברזיל ובתחבורה יבשתית מגיעים לריו ד'ה ז'נרו.

אף כי טיסה לברזיל ארוכה ומתישה היא מתאימה לכל הגילאים ומשפחות שבוחרות להגיע עם הילדים לברזיל או לכל מדינה אחרת בדרום אמריקה צריכה לקחת בחשבון את השעות הרבות והקשות של הטיסה. צריך גם לקחת בחשבון שהשהות בדרום אמריקה היא בדרך כלל לשלושה שבועות עד חודש (בגלל הטיסה הארוכה ועלות מחירי הכרטיסים) ובזמן זה צריך להעסיק את הילדים כך שלא ישתעממו והטיול שמטרתו הנאה ובילוי יהיה סיוט.

התגובות סגורות