אפר' 07

מחפשים דילים לברצלונה וטיסות למוסקבה?

בקטגוריה דילים לברצלונה

שם המאמר: מחפשים דילים לברצלונה וטיסות למוסקבה?
דורג על ידי שקד בתאריך 7.04.13
דירוג המאמר: 4.0

כאשר אתם רוצים לתכנן חופשה בלתי נשכחת, אתם מתחילים לחשוב כמובן על יעדים שונים ברחבי אירופה. הפעם בחרנו להתמקד בשני יעדים שונים מאד אחד מהשני. האחד נמצא בקצה המערבי של אירופה, והשני נמצא בקצה המזרחי שלה. מדובר על שתי ערים מרכזיות מאד, בעלות חשיבות עצומה למדינות שבהן הן ממוקמות, והן ידועות ברחבי העולם כולו. כוונתנו היא לערים ברצלונה ומוסקבה. לא מעט ישראלים מחפשים כיום דילים לברצלונה, שיאפשרו להם לצאת לחופשה מפנקת בעיר המיוחדת שהיא גם בירת המחוז הקטלאני בספרד – וכל זה במחירים נוחים למדי.

Barcelona 3 by Alex [Fino] LA, on Flickr

מנגד, לא מעט ישראלים מחפשים מידע דווקא בנושא של טיסות למוסקבה. מוסקבה הפכה להיות יעד פופולרי מאד בקרב ישראלים עם התפרקותה של ברה"מ והפיכתה לרוסיה. מדובר בין השאר על ישראלים שהם עולי ברה"מ, אבל גם ישראלים ללא כל קשר למזרח אירופה, מעוניינים לעבור את הנופש שלהם בעיר המיוחדת הזו. אז מה צריך לדעת על ספרד וברצלונה לפני שממהרים לרכוש דיל או כרטיסה טיסה?

כך תבחרו את הדילים הטובים ביותר

 

נתחיל מהסבר פשוט על דילים לברצלונה, ולאחריו נסביר גם כל מה שצריך לדעת על טיסות למוסקבה. ברצלונה היא עיר אשר ממוקמת בחלקה הצפוני של ספרד, וכפי שכבר ציינו – שייכת למעשה למחוז הקטלאני שנהנה מאוטונומיה תרבותית וחצי-פוליטית. ברצלונה שונה מאד משאר ערי ספרד. היא נחשבת לעיר בעלת צביון הרבה יותר בינ"ל. היא גם נחשבת לאחת מהערים העשירות ביותר בספרד, ולאחת מהערים היוקרתיות ביותר במערב אירופה. לכן, לא מעט ישראלים אכן ממהרים למצוא דילים למקום זה, שכן המחירים בו הם גבוהים יחסית. הדילים כוללים הן טיסה והן לינה בבית מלון. אם אתם מעוניינים להוזיל את העלויות, אפשר למצוא דילים עם לינה במקומות הסמוכים לברצלונה. עם זאת, גם בתוך ברצלונה עצמה יש כמובן בתי מלון מסוגים שונים, ובמחירים שונים, ואפשר לאתר את המשתלמים שבהם דרך הדילים השונים שמוצעים.

חשוב מאד לציין כי למרות שברצלונה נחשבת לבירה של מחוז אוטונומי, הרי שמבחינתכם מדובר על חלק אינטגרלי מספרד. אתם תשתמשו ביורו, וגם מזג האוויר בברצלונה לא שונה יותר מידי מזה השורר ברוב חלקיה של ספרד. העונות המומלצות לרוב לביקור בברצלונה הן עונות האביב והקיץ – מחודש אפריל ועד לחודש ספטמבר. כמובן שבחורף אפשר למצוא דילים זולים במיוחד לברצלונה, וכך ליהנות מעלויות נמוכות עוד יותר.

ומה בנוגע לטיסות למוסקבה?

 

אם אתם מעוניינים דווקא לצאת לנופש מקסים ברוסיה, כמובן שרצוי קודם כל לאסוף מידע על טיסות למוסקבה. המידע הזה חשוב גם לישראלים מעוניינים לנפוש בחלקים אחרים ברוסיה, שכן מוסקבה בתור עיר הבירה, היא גם העיר שאליה מתבצעות רוב הטיסות לרוסיה, וודאי אלו שמגיעות מישראל.

הטיסות שנוחתות במוסקבה, עושות זאת בשדה התעופה דומודדבו. מדובר על נמל תעופה רחוק יחסית ממוסקבה – כ – 40 ק"מ דרומית אליה. עם זאת, דרכי הגישה מנמל התעופה למוסקבה הם נוחים -אוטובוסים, רכבת, ואף שירות מיוחד של רכבת אקספרס שיוביל אתכם למוסקבה תוך חצי שעה בלבד. ניתן להזמין טיסות סדירות למוסקבה, בעיקר דרך חברות התעופה הישראליות – ארקיע, ישראייר ואל על. גם חברות תעופה זרות מציעות טיסות מישראל למוסקבה, ולרוב מדובר על טיסות שכר. העונה המומלצת לחיפוש הטיסות היא כמו במקרה של דילים לברצלונה – הקיץ. במקרה של מוסקבה מדובר אף על מקרה מובהק עוד יותר. החורף המוסקבאי ידוע כחורף לא פשוט, במיוחד עבור התייר הישראלי הממוצע. עם זאת גם כאן בחורף המחירים יורדים באופן ברור מאד – ולכן אם אתם אוהבים דווקא את החורף הרוסי הקפוא, זו יכולה להיות אופציה נהדרת.

 

התגובות סגורות