אוק' 02

טיולים מאורגנים לאירופה הכוללים חבילת נופש לכרתים

בקטגוריה דילים לכרתים

שם המאמר: טיולים מאורגנים לאירופה הכוללים חבילת נופש לכרתים
דורג על ידי יוחאי בתאריך 2.10.13
דירוג המאמר: 4.5

רוב האנשים, בוודאי הישראלים, אותם תשאל איפה הם היו מעוניינים להעביר חופשה של מספר ימים בכל יעד שיבחרו בחו"ל, כנראה היו מצביעים על אחת ממדינות אירופה. העובדה שהיעדים האירופאיים קרובים יותר לישראל, בשילוב העובדה שחופש של יותר ממספר ימים מהעבודה הוא כמעט בגדר בלתי אפשרי אצל רובנו, הופך את היבשת הזו לאטרקטיבית ביותר מבין שאר הגלובוס.

חופשות סקי באיטליה או חבילת נופש לכרתים?

וזה כמעט ולא משנה מה היעד. חלק יעדיפו לבלות בחופשות סקי באיטליה, צרפת או אוסטריה מאחר שהם מעדיפים את הגלישה והשלג על פני כל דבר אחר. אחרים יחליטו שדווקא חבילת נופש לכרתים היא הדבר המרתק ביותר מבחינתם, מאחר שהם יעדיפו שמש, חול וים בחופשה שלהם ונופשים אחרים יעדיפו דווקא נופש של הכל כלול בטורקיה כדי לקבל כמה שיותר בכסף אותו הם משלמים. המשותף לכולם הוא כמובן המיקום שלהם. גם המדינות בהם ניתן להעביר חופשת סקי בכיף, גם אלה בהן אתם יכולים לבלות על חוף הים עם השמש הלוהטת וגם את החופשות אותן אתם יכולים להעביר עם בריכה במלון וארוחות מסביב לשעון, כולן ממקומות ביבשת אירופה.

טיולים מאורגנים לאירופה- מילאנו

כמובן שניתן גם לטייל ביבשת ולא לחפש אחר נופש מסוג מסוים בעקבותיו נלך. אחד היעדים המסקרנים בהם ניתן לבקר היא העיר מילאנו. העיר שנחשבת לעיר הגדולה והמרכזית ביותר בצפון איטליה ידועה בעיקר בשל העובדה שהפשוטה שבגינה נערך גם שבוע האופנה שם מדי שנה- הביגוד. מילאנו היא הרי קודם כל עיר של אופנה, עיר שמציעה את הבגדים הכי עדכניים והכי צבעוניים באמצעות חנויות בגדים שפרושות לכל אורך השדרות המרכזיות של העיר, כשהבגדים הללו מוצעים למכירה עוד בטרם הם עולים על מסלול תצוגת האופנה. אם תבחרו טיולים מאורגנים לאירופה אל העיר, תוכלו לגלות מקום נהדר שמציע בעבורכם מספר אתרים מרשימים במיוחד. הדבר המפורסם ביותר בעיר היא תמונתו ויצירתו של ליאונרדו דה וינצ'י, הסעודה האחרונה, שמוצגת בחדר האוכל של המנזר הדומיניקני הנמצא בסמוך לכנסיית הסנטה מריה. גם הדואומו, הקתדראלה המרכזית של העיר, היא מקום מרכזי ותיירותי מאוד בעיר, מאחר ששני סמלים איטלקיים מוצגים שם, פסלה של המדונינה והמסמר שניצב מעל המזבח ומוצג לקהל פעם בשנה, מסמר שהיה חלק מהצלב ההיסטורי של ישו.

טיולים מאורגנים לאירופה- גלזגו

עוד אחת מהערים המרתקות ביבשת ששוות ביקור היא העיר הסקוטית גלזגו. בגלזגו תוכלו לראות קתדרלה שלא נופלת מיופיה מהדואמו של מילאנו, קתדרלת גלזגו. הכנסייה נבנתה בשנת 543 לספירה ושרדה עד היום. הכנסייה העתיקה מציעה למבקרים בה עלייה לקומה העליונה שבה, דרכה הם יוכלו להביט בנוף הנשקף על כל העיר. טיולים מאורגנים לאירופה אל העיר גלזגו יציגו בפניכם גם את פארק גלזגו גרין, הפארק הוותיק ביותר בעיר וככל הנראה גם הגדול שבהם, שמציע מדשאות ירוקות ורחבות ידיים. אחד הדברים המיוחדים בהם תוכלו להיתקל בעיר הוא פסטיבל הג'ז השנתי שמתרחש בדרך כלל באביב ומושך אליו תיירים מכל רחבי העולם, לא מפתיע בהתחשב בעובדה שמלבד את התיירים הוא מושך אליו גם אמנים רבים בעלי שם.

חבילת נופש לכרתים

גם האי כרתים מציעה יופי של טיולים לבאיו ולא רק חופים בהם ניתן לשהות. מחוז הרקליון הוא המחוז המרכזי בעיר מאחר שהוא כולל גם את העיר העתיקה של הרקליון שמציגה שרידים רבים מהתקופה המינואית, בדיוק כמו המוזיאון הארכיאולוגי שממוקם באותו המקום. חבילת נופש לכרתים תכלול גם את מחוז חאניה מציג את אחד מהאתרים הבולטים באי והם הרובע הונציאני וה"אגורה", השוק המרכזי בעיר.

התגובות סגורות