דילים לכרתים

האי הקסום מציע לכם דילים של קיץ הכוללים שתייה, העברות, טיסות, מלונות ברמה גבוהה, חופים, אוכל ומה לא. אם אתם מחפשים חופשה מושלמת לקיץ – כריתים היא המקום המושלם להעביר את החום.

מרץ 6, 2014

השכרת רכב בכרתים

איי יוון הם בלא צל של ספק מקומות אליהם תיירים רבים מגיעים מרחבי העולם. העובדה כי איים אלה מציעים אתרים עתיקים ומרתקים, מקומות בילוי רבים, מזג אוויר נוח במרבית ימות השנה ובעיקר חוף מרהיב עם ים כחול, מביאה לכך שהמוני תיירים פוקדים את האיים הללו לאורך כל השנה. (המשך…)

אוקטובר 2, 2013

טיולים מאורגנים לאירופה הכוללים חבילת נופש לכרתים

רוב האנשים, בוודאי הישראלים, אותם תשאל איפה הם היו מעוניינים להעביר חופשה של מספר ימים בכל יעד שיבחרו בחו"ל, כנראה היו מצביעים על אחת ממדינות אירופה. העובדה שהיעדים האירופאיים קרובים יותר לישראל, בשילוב העובדה שחופש של יותר ממספר ימים מהעבודה הוא כמעט בגדר בלתי אפשרי אצל רובנו, הופך את היבשת הזו לאטרקטיבית ביותר מבין שאר הגלובוס. (המשך…)

יוני 2, 2013

נופש בכרתים או בוקרשט

נופש בכרתים או בוקרשט

הזמנת חבילה לכרתים עשויה להיות אחת ההחלטות היותר טובות שתעשו השנה בכלל, ובקיץ הזה בפרט, שהרי – מי לא רוצה ליהנות מחופשה נפלא מדי פעם, הכוללת שכשוך הרגליים במימי הים התיכון הצלולים? כרתים, האי הגדול השני ביוון, מרהיב ביופיו וחבילה לכרתים תחשוף אתכם לשטחים ירוקים, הרים גבוהים, חופים מדהימים ובנוסף – אתרים ארכיאולוגיים מרגשים ועתיקים. באם אתם חושבים על חבילת נופש, דומה כי חבילה לכרתים תהא הבחירה הטובה ביותר. (המשך…)

פברואר 10, 2013

לצאת אל חופשה לכרתים או לימסול

לצאת אל חופשה לכרתים או לימסול

היעדים שמחכים לכם באגן הים התיכון, יכולים להיות היעדים היפים ביותר שיש בעולם. במידה ואתם מחפשים יעד קרוב אך מקסים, תוכלו לבחון שתי אפשרויות פופולריות במיוחד. האפשרות הראשונה היא של האי כרתים. כרתים הוא הגדול באיי יוון, (המשך…)

פברואר 10, 2013

היופי של חופשה בקוס ובכרתים

היופי של חופשה בקוס ובכרתים

כפי שאתם בוודאי יודעים, יוון היא מדינת איים יוצאת דופן ומיוחדת במינה. חלק ניכר מהשטח של יוון הוא בעצם שטח של איים, שחלקם גדולים יותר וחלקם ממש קטנים. האיים הקטנים ביותר כמובן אינם מיושבים, אך יש גם שפע של איים קטנים שבהם יש פעילות תיירותית שוקקת חיים. (המשך…)