דילים לברצלונה

ברצלונה היא עיר יוצאת מהכלל, עם אדריכלות, אוכל וחופי ים להתקנא בהם. הישראלים אוהבים לנסוע לברצלונה, והאטרקציות שנמנו כאן הן רק ההתחלה. האוכל בברצלונה: ידוע בשילובו של ים ויבשה, כלומר בשר ופירות ים / דגים באותו התבשיל. המפורסם ביותר הוא ה'פאייה'. האוכל של ברצלונה מזרח תיכוני בעיקרו ולכן הוא אהוב כל כך על ידי הישראלים. האדריכלות של גאודי היא מראה של פעם בחיים. הכנסיות והמבנים – וכל זאת מההרים המקיפים את העיר הם אטרקציה תיירותית משמעותית. וכמובן שחופי הים היפים של ברצלונה, שטופי השמש והאווירה הססגונית הם מוקד משיכה לישראלים רבים. אפשר ליהנות מכל הטוב הזה בחבילה אחת, במסגרת דילים לברצלונה.

אפריל 29, 2013

טיול מאורגן לספרד ולברצלונה

טיול מאורגן לספרד ולברצלונה

ברצלונה היא בירת הקהילה האוטונומית קטלוניה, והעיר המאוכלסת ביותר בה. ברצלונה היא העיר השניה בגודלה בספרד כולה, והיא מרכז כלכלי חשוב, מאחר ומצויי בה אחד הנמלים הים תיכוניים החשוב ביותר באירופה כולה. (המשך…)

אפריל 7, 2013

ברצולנה המבוקשת

ברצולנה המבוקשת

ברצלונה היא אחת מהערים המבוקשות לתיירים רבים באירופה ובעולם כולו. האתרים הרבים, ההיסטוריים העתיקים והמודרניים מושכים תיירים לעיר. (המשך…)

אפריל 7, 2013

מחפשים דילים לברצלונה וטיסות למוסקבה?

מחפשים דילים לברצלונה וטיסות למוסקבה?

כאשר אתם רוצים לתכנן חופשה בלתי נשכחת, אתם מתחילים לחשוב כמובן על יעדים שונים ברחבי אירופה. הפעם בחרנו להתמקד בשני יעדים שונים מאד אחד מהשני. האחד נמצא בקצה המערבי של אירופה, והשני נמצא בקצה המזרחי שלה. (המשך…)

מרץ 4, 2013

חבילות נופש לברצלונה וטיסה פלוס מלון בוינה – טעימות מערים קסומות

הוויכוח האם ישראל היא חלק מיבשת אירופה או אסיה לא שינה את העובדה שאנחנו מאד קרובים לערי אירופה ושאנחנו יכולים לתפוס לשם טיסה קצרה, להתאוורר כמה ימים, ליהנות מחוויה קסומה ולחזור הביתה. שיטת טיול מועדפת בערים אירופאיות, עבור ישראלים רבים היא טיול עצמאי, לא במסגרת קבוצה, על ידי הזמנת דילים. דילים, המכונים גם חבילות נופש כוללים הזמנת טיסות, לינה בבית מלון והעברות משדה התעופה לבית המלון ובחזרה. שתי ערים מאד פופולריות לטיול הן וינה וברצלונה. (המשך…)

מרץ 4, 2013

חבילות נופש לפריז ודילים לברצלונה – קסם והנאה במרחק טיסה קצרה

מה לא נאמר על פריז? עיר האורות הקסומה והמפוארת, מלאה בפינות חמד, פניני חן ואין סוף אטרקציות תיירותיות. העיר המתוירת בעולם יכולה בחלט להוביל בתחרות על התואר "העיר היפה בעולם". אין מי שלא מבין כיצד העיר שמזמנת למבקרים בה שפע של קסם וחוויות הפכה ליעד תיירותי מוביל. לא רק פריז מהווה יעד ביקור פופולרי עבורנו, גם ברצלונה מהווה מעוז מחוז חפצם של לא מעט ישראלים. הקרבה הרבה, העלות הזולה יחסית, השמש החמה, האווירה המזמינה ועוד- כל אלה הפכו את ברצלונה למקום בו ישראלים רבים אוהבים לבקר שוב ושוב. (המשך…)