אוק' 02

למצוא אטרקציות כמו סיורי סגווי בירושלים וחיפוש של אילת דילים מוזלים

בקטגוריה דילים בארץ

שם המאמר: למצוא אטרקציות כמו סיורי סגווי בירושלים וחיפוש של אילת דילים מוזלים
דורג על ידי יוחאי בתאריך 2.10.13
דירוג המאמר: 5.0

כל ישראלי יחפש שני דברים בעת יציאתו לחופשה. הדבר הראשון הוא אילו אטרקציות עומדות לנגד עיניו ואילו דברים הוא יוכל לעשות במהלך החופשה, פרט להישארותו בבית המלון ושכשוכו בתוך המים הנעימים של הבריכה. הדבר השני הוא כיצד הוא משיג את הדיל הטוב ביותר למקום בו הוא בחר, כך שהוא ישלם הרבה פחות מכל אורח אחר שהגיע לאותו המקום.

סיורי סגווי בירושלים או ביקור ברובע המוסלמי

לגבי השאלה הראשונה, כיצד מבררים לגבי האטרקציות המצויות ביעד, זה די פשוט. אפשרות אחת היא להיכנס לאתרי אינטרנט שונים ולבדוק מה הם מציעים לאורח שמגיע לעיר הנבחרת. האפשרות השניה נמצאת בקבלה של בית המלון בו בחרתם לשהות, שכן ברוב בתי המלון יציעו לכם אפשרויות תעסוקה וטיולים שונים ישירות דרכם. קחו לדוגמא אטרקציות שונות בעיר הבירה של ישראל, ירושלים. גם באתרי האינטרנט השונים וגם בדלפק הקבלה של בתי המלון, סביר להניח שיציעו לכם את דברים זהים. אטרקציה יחסית חדשה תהיה זו של סיורי סגווי בירושלים, סיורים בהם תסעו על הקורקינט הממונע ברחבי העיר. דברים קצת יותר ותיקים ומוכרים יהיו קרוב לוודאי טיול אל הרובע היהודי בעיר והכותל המערבי בשילוב עם ביקור בעיר העתיקה וברובע המוסלמי, או סיור בשכונות העתיקות של ירושלים דוגמת שכונת נחלאות או שכונת רחביה.

מה כוללים סיורי סגווי בירושלים

אם תבחרו באופציית הסגווי תוכלו לבקר במספר מקומות בעיר, מקומות כמו הטיילת של ארמון הנציב כשהסיור ישלב את הנופים נהדרים שנשקפים מהתצפית המרהיבה בארמון הנציב, סיור בעיר דוד או אם תבחרו בכך, סיורי סגווי בירושלים יובילו אתכם דווקא אל שדרות ממילא שם מלבד סיור במקום היפהפה תוכלו לערוך קניות בקניון המקומי או בין הדוכנים הפזורים שם. אופציית הטיול ברובעים היהודי והמוסלמי יקנה לכם מפגש עם העיר העתיקה של ירושלים משני צידיה. מצד אחד, ביקור בכותל המערבי שם תוכלו לערוך תפילה או להניח תפילין, כשבסיומה כמובן תיגשו אל הקיר העתיק ותניחו פתק מקופל היטב באחד החריצים של החומה. ברובע המוסלמי תסיירו בין הדוכנים והרוכלים של העיר העתיקה, שם תוכלו למצוא מזכרות רבות עוצמה, ביניהן גם אלמנטים מהיהדות וגם אלמנטים מהאיסלאם ומהתרבויות הערביות הקדומות.

Driving Segway 1 by inazakira, on Flickr

איך מוצאים לעיר אילת דילים מוזלים

השאלה השניה היא, כאמור, איך ניתן להשיג את הדיל הטוב ביותר ולמעשה הזול ביותר לבית המלון בו אנחנו בוחרים. גם כאן, כמו בשאלה הראשונה, אנחנו נתקלים בשתי אפשרויות שונות לפתרון הבעיה. אחת תהיה מעבר בין מספר רב של אתרי נסיעות ברשת, כך שתערכו השוואה בין כלל האתרים ותדעו למפות מביניהם איזה אתר נותן לעיר אילת דילים מוזלים ולאיזה אתר נעדיף לחזור כשנחפש דילים לחו"ל. השניה תהיה מפגש פנים אל פנים מול סוכני נסיעות שונים במיטב הסוכנויות שעדיין מספקות שירות פרונטלי, עד אשר נצליח למצוא דרכם את הדיל המתאים והרלוונטי ביותר עבורנו.

ההבדל בין אילת דילים לבין דילים לחו"ל

לאחר שיש בידינו את כל הפרטים והחלטנו מראש כבר על היעד אליו אנחנו רוצים לנסוע או לטוס נוכל לדעת בדיוק מתי, איך, למה וכמה. כמובן שבכל דיל יש גם לקחת בחשבון את העלויות אותן אנחנו נוציא כשנהיה ביעד כי אין ספק שעבור העיר אילת דילים מוזלים בקצת לעומת דילים מקבילים לעיר אינם משמעותיים כל כך כי ההוצאות הכספיות שלנו שם יהיו הוצאות מזעריות יחסית, אך אם נטוס לדוגמא למזרח הרחוק או לדרום אמריקה למעשה כדאי לנסות ולעשות כל חסכון אפילו הקטן ביותר במחירי הדיל, מאחר שההוצאות שלנו שם יהיו גבוהות באופן משמעותי.

התגובות סגורות