מרץ 06

השכרת רכב בכרתים

בקטגוריה דילים לכרתים

שם המאמר: השכרת רכב בכרתים
דורג על ידי יורם בתאריך 6.03.14
דירוג המאמר: 4.5

איי יוון הם בלא צל של ספק מקומות אליהם תיירים רבים מגיעים מרחבי העולם. העובדה כי איים אלה מציעים אתרים עתיקים ומרתקים, מקומות בילוי רבים, מזג אוויר נוח במרבית ימות השנה ובעיקר חוף מרהיב עם ים כחול, מביאה לכך שהמוני תיירים פוקדים את האיים הללו לאורך כל השנה.

השכרת רכב בכרתים כדי לא להפסיד שום אטרקציה

אחד האיים הפופולריים ביותר מבין איי יוון, ובהחלט ניתן לומר אולי שהוא האי הפופולרי ביותר, הוא האי כרתים. גם ישראלים רבים כבר גילו את הפלא של האי, שכאילו תוכנן בדיוק לפי מה שכל תייר היה מעוניין שיהיה במקום אליו הוא הולך כדי לנפוש, כמו חוף ים יוצא מן הכלל, מקומות בילוי ומקומות תיירותיים, בהם אפשר לסייר בין שיזוף אחד למשנהו. עם זאת, הייחוד הגדול של האי כרתים הוא שבשל גודלו, תוכלו להיות לא רק במקום מרכזי אחד שם הכל קורה, כי אם להגיע לאתרים רבים בערים שונות ברחבי האי. הדרך הטובה ביותר לדאוג שלא תפסידו אף מקום מרתק היא באמצעות השכרת רכב בכרתים. את הרכב באי תוכלו לשכור באחת מסוכנויות הרכב המקומיות, אשר בדרך כלל יתפסו את מקומם קרוב לשדה התעופה בהירקליון בירת האי, כשלעיתים אף תעמוד בפניכם האפשרות לסכם על השכרת הרכב עוד בארץ, כך שלא תיאלצו להתמודד עם בעיות שעלולות לצוף בעת השכרת הרכב בארץ זרה.

השכרת רכב בכרתים והגעה אל החוף היפה ביותר באי

באמצעות רכב תוכלו לסייר בכל המקומות המרתקים של כרתים וכאלה יש בשפע. אחד המקומות הללו נמצא באחת הערים הגדולות של כרתים, ריתמנו, שם תוכלו להגיע בעזרת הרכב אל הנמל המקומי, ומשם אל המצודה הונציאנית, אחד האתרים היפים ביותר המצויים בכל העיר. השכרת רכב בכרתים תאפשר לכם גם לבקר בעיר מאליה, שם מומלץ לכם ללון באחד מבתי המלון הנהדרים של העיר. השכרת רכב תאפשר לכם לנסוע גם אל העיר חאניה, שם תמצאו את מה שהוא כנראה החוף הכי יפה בכל כרתים, חוף שנראה כאילו צולם על מנת לשים אותו על גלויה, ואליו יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי להגיע בלא כלי תחבורה צמוד.

התגובות סגורות