יולי 04

מידע על טיסות וחבילות לטירנה

בקטגוריה שונות

חבילות נופש ודילים לטירנה

מחפשים חבילות נופש לטירנה? העיר, בירת אלבניה, מציעה למבקריה טיול ייחודי בין אתרים המציגים את ההיסטוריה של האומה האלבנית. כאשר אתם מזמינים חבילות נופש לטירנה תזכו לביקור מרתק במוזיאונים מקומיים,
בכיכר מרכזית בה פסל ברונזה מרהיב של אחד מהגיבורים האלבנים בן המאה ה15, מגדל שעון מרהיב ומסגד מעוטר.
מבנה נוסף בצורת פירמידה להנצחת גיבור קומוניסטי מקומי ו"פעמון השלום" שנבנה משרידי תרמילי כדורים שנאספו על ידי הצעירים בסוף המאה שעברה פותחים צוהר לאירועים שהתרחשו במדינה רק לפני מספר עשורים.
העיר מתאפיינת ביצירתיות ארכיטקטונית ושילוב בין ישן לחדש, ממבנים בודדים בסגנון עות'מני דרך העידון המאופק של הארכיטקטורה האיטלקי.
חבילות נופש לטירנה כוללות טיסה ולינה באחת מבתי המלון של העיר שהתפתחה בקצב מואץ ומעיר בה התגוררו 10,000 תושבים בלבד לפני פחות ממאה שנים, הפכה למטרופולין המקומי המאכלס מעל 800 אלף תושבים. המחיה בטירנה זולה ביותר,
ומחירי הארוחות בה בבתי הקפה השונים. יותאים לחופשה? אל תוותרו על דילים לטירנה במחירים מוזלים.

טיסות לטירנה בירת אלבניה

אלבניה היא מדינה מרתקת, מלאת סיפורים היסטוריים ועתיקים. אם מתחשק לכם לטייל בין הנופים הדרמטיים והיפים לצד אוכלוסייה מחבקת ואוהבת, אלבניה היא המקום בשבילכם.
תוכלו להזמין טיסות ישירות לאלבניה ולהכיר יותר לעומק את הסודות הקסומים, האתרים החבויים וליהנות ממדינה תוססת, צעירה ובעלת היסטוריה ארוכת שנים.
אל תחכו לרגע האחרון, עכשיו תוכלו למצוא טיסות לטירנה, העיר שנמצאת בלב מדינת אלבניה ולחוות את העיר בצורה קצת שונה מהמקומיים.
כתיירים, אתם מצליחים לחוות את החופשה באופן אחר ולצאת למסע היכרות מרתק בין החורבות הרומיות העתיקות ולטייל בשקט הקסום לאורך הים האדריאטי.
אם חשבתם שראיתם את החופים היפים ביותר בעולם, אלבניה זכתה באחד מהחופים הטובים ביותר בכל אירופה – החופים העשויים מסלעים הופכים את הים לצבע טורקיז צלול, דבר המאפשר לכם לחיות לרגע בתוך גלויה מצוירת ולנצור את הטבע לחיקכם.

 

התגובות סגורות